0212 659 65 58
Sizin için Seçtiklerimiz
En Çok Satılanlar
Drive-in Raf Sistemi
Ürün Bilgileri

Paletli ürünlerin derinlemesine istiflenmesini sağlayan bu sistemde, istifleme araçları yükleme kanallarını bir koridor gibi kullanarak, arkadan öne doğru doldururlar. Böylece yüklerinizi blok olarak yerleştirme ve boşaltma imkanı sağlanmaktadır. Yine bu sistemde yükleme için travers yerine raylar kullanılmaktadır.

Drive-in raf sistemlerinin tek yönlü girişe sahip olması nedeniyle son giren ilk çıkar (lifo) metoduna uygun olarak istifleme yapılabilir.

Düzenli ürün sirkülasyonuna sahip işletmeler için idealdir.

Drive-in-through: İki yönlü girişe sahip olması nedeni ile ilk giren ilk çıkar (FIFO) metoduna uygun olarak istifleme yapılabilmektedir. Hızlı ürün sirkülasyonuna ihtiyaç duyan işletmeler için uygundur. Palet oturma profili pregalvaniz olarak sunulurken, sistemde yer alan ayaklar ve diğer tüm komponentler dört aşamalı bir ön işlemden geçirilip, elektrostatik toz boya ile boyandıktan sona 200ºc'de fırınlanır.

Drive-in sistemlerin avantajları:

• Ürünlerin blok şeklinde depolanmasını sağlar.

• Sezonluk ürünlerin depolanması için uygundur.

• Koridor gereksinimini en aza indirir.

• Depo kapasitesini en iyi şekilde kullanmayı sağlar.

• Farklı derinliklerde ve yüksekliklerde istifleme sağlar.

• Bir istifleme cihazı ve bir çok tüneldeki ürünler için kullanılabilir.

Ürün Kodu:
Drive-in Raf Sistemi
Marka:
Ürünümüzle ilgili görüş, öneri, yorum ya da şikayetlerinizi (0212) 659 65 58 numaralı telefondan bize iletebilir, ya da info@sancelikmarket.com adresine mail yazabilirsiniz.
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07 Image 08 Image 09 Image 10