0212 659 65 58
Sizin için Seçtiklerimiz
En Çok Satılanlar
Kayar Raf Sistemi
Ürün Bilgileri

Kayar raf sistemi paletlerin üzerinde eğim sayesinde boşaltma yönüne doğru kendiliğinden kayması için ağır makara kanallarından oluşmaktadır. Bir çok kanal yan yana ve üst üste yerleşik olduğundan alan yüksekliğinden optimum olarak istifade edilmektedir. Yükleme ve boşaltma tarafları ayrılmıştır. Makaralar depolamanın yanı sıra nakliye görevini de gerçekleştirmektedirler. Paletli kayar raf depoları ara stoklama ve sevkiyata hazırlık için sevkiyat alanında, mal kabul veya sevk alanında kullanılabilmektedir.

Raf kullanımı genellikle masti veya çatalları öne çıkabilen istif araçlarıyla kullanılabilmektedir. Paletlerin alındığı en alt katta manuel kullanışlı istif aracı kullanılabilir. Stoklama FIFO (ilk giren ilk çıkar) prensibine göre çalışır. Stok ömrü kısa olan veya çabuk bozulabilecek malların kontrolu kolaylıkla yapılabilmektedir. Kayar raf makaralarının yapı itibarıyla farkli (makara ve fren mekanizması) malzeme cinsine göre uyarlanabilmektedir. Bu depo sistemleri' nin başka avantajı ise optimal alan ve hacim kullanımı sağlaması ve otomatik malzeme akışı entegrasyonuna imkan sağlamasıdır.

Avantajları: 

• Fifo prensibi ile kullanılır. 
• Yük tahliyesinde rafta boşluk olmaz. 
• Optimum doldurma sağlar.

Ürün Kodu:
Kayar Raf Sistemi
Marka:
Ürünümüzle ilgili görüş, öneri, yorum ya da şikayetlerinizi (0212) 659 65 58 numaralı telefondan bize iletebilir, ya da info@sancelikmarket.com adresine mail yazabilirsiniz.
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07 Image 08 Image 09 Image 10