0212 659 65 58
Sizin için Seçtiklerimiz
En Çok Satılanlar
Sırt Sırta Raf Sistemi
Ürün Bilgileri

En yaygın, ekonomik ve geniş kullanım alanına sahip olan depolama sistemidir.Sırt sırta raf sistemleri, ya da yaygın adıyla palet rafları, iki modül arka arkaya gelecek şekilde yerleştirilip aralarına çift taraflı ara bağlantılar konarak oluşturulur.

En yaygın, ekonomik ve geniş kullanım alanına sahip olan depolama sistemidir.
Her palet birbirinden bağımsız olarak kolaylıkla yerleştirilebilir ve taşınabilir. Forklift ile çalışabilme olanağı sağlar.


Ayak yüksekliği ve travers uzunluğu müşterinin ihtiyaç ve taleplerine göre ayarlanabilen Sırt Sırta Raf Sistemleri, en küçük antrepodan en büyük ve karmaşık lojistik merkezlere kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.
Bu özelliği nedeniyle pek çok endüstriyel alanda ve ürün grubunda geniş bir kullanım alanına bulunmaktadır.
Sırt Sırta Raf Sistemlerinin önemli bir diğer özelliği ise diğer raf sistemleri ile kombineli bir şekilde kullanılarak ürünlerin çok çeşitli amaçlarda stoklanmasına imkan sağlamasıdır. Bu sistemde pek çok eklenti ve aksesuar mevcuttur.

 

Ürün Kodu:
Sırt sırta raf sistemi
Marka:
Ürünümüzle ilgili görüş, öneri, yorum ya da şikayetlerinizi (0212) 659 65 58 numaralı telefondan bize iletebilir, ya da info@sancelikmarket.com adresine mail yazabilirsiniz.
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07 Image 08 Image 09 Image 10