0212 659 65 58
Kurumsal

2003 yılında Halil  İbrahim Gül tarafından temelleri atılan Sançelik, market ve depolara en uygun çözümleri üretmektedir.

Yenilikçi yapısı ile geliştirmekte olduğu ürünlerini müşterilerine sunan Sançelik, Türkiye’nin her bölgesine hizmet sunma imkanına sahiptir. Ürünlerin üretiminden, paketlemesine kadar geçen süre zarfında titiz ve öz verili bir şekilde sizlere hizmet vermektedir.

Sançelik müşteri memnuniyeti ve hizmette kaliteyi temel prensip olarak benimsemektedir ve başarının anahtarını dürüstlük olarak görmektedir.

Yapılan arge çalışmaları neticesinde, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler bulmak adına, 2012 yılında sancelikmarket.com ‘u hizmete sunmuştur.

Sektördeki yenilikleri günü gününe takip ederek, gereken yatırımları yapmaktan kaçınmaksızın ürün yelpazesini devamlı geliştirmektedir. Standart ürünlerin yanı sıra,mekanların ölçülerine uygun ,istenilen şekillerde ürünler yaparak müşterilerine sınırlı alanlarda rahatlık ve kolaylık sunmak en büyük hizmetlerindendir.

Sançelikmarket.com ile e-ticarete adım atan Sançelik, her geçen gün artan ürün portföyü ile hizmetine devam etmektedir.

 

Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07 Image 08 Image 09 Image 10